من مهرداد عامری بنیان گذار مجموعه دایا زیست فناوران و دانشجوی دکتری بیوتکنولوژی پزشکی هستم. از زمانی که هدف اصلی من رشد در مسیر علم و کسب دانش شد، همواره سعی کردم از تکنولوژی های جدید و ایده های نوین در مسیر پژوهشیم استقبال کنم. به عقیده من رشد و پیشرفت اساسی باید دسته جمعی باشه و این وبسایت با هدف به اشتراک گذاشتن مطالب، ایده ها و نکاتی پیرامون دنیای علم، توسعه فردی و کسب و کار راه اندازی شده. باید به این نکته اشاره کنم که قرار نیست مطالب صرفا ترجمه و منتشر بشن. سعی من بر این خواهد بود که تفسیر و نقد همواره دو رکن اصلی در نگارش متون و تولید محتوای این وبسایت باشه تا خوانندگان محترم نسبت به وقتی که صرف مطالعه مطالب می کنن، اطلاعات مفیدی رو به دست بیارن. امیدوارم در این مسیر بتونم به بهترین نقطه برسم و حداکثر کیفیت در ارائه محتوا حفظ بشه.

مهارت های من
تکنیک های مهندسی ژنتیک 90%
پژوهش و نگارش علمی 90%
بیوانفورماتیک 80%
برنامه نویسی R 80%

شروع دوران کارشناسی من در رشته علوم آزمایشگاهی دانشگاه علوم پزشکی سمنان. به نظرم این مقطع و اتفاقاتی که طی اون میوفتن در رشد و آینده فرد بیشترین تاثیر رو دارن و من بسیار خوش شانس بودم که با آدم های مناسبی در این دوران معاشرت داشتم و این ارتباطات علمی، باعث شکل گیری مسیر پیش روی من شد.

مقطع ارشد رو در بیوتکنولوژی پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز به پایان رسوندم. تجربیات دوران کارشناسی و تلاش بی وقفه باعث شد بتونم استفاده حداکثری رو از این مقطع ببرم و از اینکه شیراز درس خوندم حس بسیار خوبی دارم.

علاقه به شیراز و فضای خوب دانشگاهی باعث شد تا تصمیم بگیرم مهم ترین مقطع تحصیلی زندگیم رو در شیراز ادامه بدم. رتبه ۲ کل و رتبه ۱ مصاحبه دستاورد تلاش های من در کنکور دکتری تخصصی بیوتکنولوژی پزشکی بود. به نظرم اینکه در زندگی حس کنیم مسیری که داخلش قرار داریم درسته و از کاری که انجام میدیم حس خوبی به دست میاریم، کافیه تا با انگیزه کافی کاری رو انجام بدیم که عاشقش هستیم.